شرکت تیام آفرینان آریایی

معرفی نامه شرکت

شرکت تیام آفرینان آریایی به عنوان یکی از شرکت های تامین کننده کالاهای تخصصی ابزار دقیق، مکانیکال و برق در صنایع نفت، گاز، پتروشمیی و صنایع وابسته توانسته است ارتباط نزدیک و موثری را با شرکت های بزرگ دولتی و خصوصی در زمینه های تامین کالا برقرار نماید.

این شرکت با در اختیار داشتن کادری مجرب و متخصص و تشکیل گروه های تخصصی همواره بر این تلاش بوده است تا دانش فنی روز را با تجارب کارشناسان خود در هم آمیخته و بهترین و مناسب ترین گزینه ها را در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

در همین راستا اولین و مهمترین اصل در شرکت تیام آفرینان آریایی ارائه مشاوره های فنی با تشکیل جلسات با مشتریان می باشد تا متقاضی بتواند با آگاهی کامل نیازهای خود را مرتفع سازد. از طرف دیگر این شرکت با برقراری ارتباط از شرکت های بزرگ سازنده تجهیزات تخصصی توانسته است بهترین کیفیت و زمان تحویل را در کنار مناسب ترین قیمتها به مشتریان ارائه نماید.

برخی از زمینه های فعالیت شرکت تیام آفرینان آریایی:

 • انواع تجهیزات ابزار دقیق
 • انواع تجهیزات مکانیکال
 • انواع تجهیزات برق
 • برخی برندهای قابل اعتماد:
 • Bray / Siemens / ABB / Foxboro / …
رضایتنامه ها

آنچه مشتریان ما می گویند

  شرکت فولاد ناب پارس به عنوان یکی از شرکت های تامین کننده مواد اولیه کارخانجات تولیدی و صنعتی ،واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز و بازرگانی توانسته است ارتباط نزدیک و موثری را با شرکت های بزرگ دولتی و خصوصی در زمینه تامین کالا برقرار نماید.
  این شرکت با در اختیار داشتن کادری مجرب و متخصص و تشکیل گروه های تخصصی توانسته است مناسب ترین گزینه ها را در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

  آدرس

  اهواز، امانیه،خیابان تخت سلیمان بین عارف و کوروش کبیر ،پلاک 33

  تلفن

  061-91001113

  ایمیل

  info@parsisteel.com